Potisk CD/DVD

pot-cd

V oblasti potisku CD i DVD nabízíme tři následující technologie:

>>> Digitisk

Jedná se o potisk realizovaný pro menší série, již od 1 kusu. Jedná se o nepřímý potisk, tzn. potisk není tištěn přímo na CD a DVD, ale na speciální materiál, který je následně přitištěn na CD. Tisk je realizován plně digitálním CMYK tiskem. Výhodou tohoto potisku je přesná barevnost a kvalita potisku, která je zárukou perfektní odolnosti daného potisku. Předností těchto potisků je pestrá variabilita za velmi přijatelné ceny. Termíny realizace se pohybují v řádu několika hodin !

>>> Sítotisk

Jedná se o přímý potisk média při použití jedné nebo více přímých barev. Využívá se pro jednodušší nebo vektorovou grafiku s možností potisku v přímých barvách Pantone. Dalšími výhodami jsou např. vysoká krycí vlastnost, lesk a především jedná se o téměř nezničitelný potisk. Termíny realizace se pohybují již od 2 dní dle použití jednotlivých zařízení v závislosti na počtu barev! Již od 100 kusů!

>>> Ofset

Tato technologie Vám zaručuje maximálně kvalitní a profesionální potisk CD a DVD. Jedná o přímý plnobarevný CMYK potisk médií bez nebo včetně podkladové bílé barvy. Využívá se pro rastrovou plnobarevnou grafiku s možností potisku v barvách CMYK + bílá podkladová. Termíny realizace při expresní objednávce již od 2 dní ! Realizace již od 100 kusů!